Září 2017

co???

27. září 2017 v 9:33 diary
tpc
sedím někdě v haji
mezi lidmi a nenapadá mě člověka, s kým bych šla chlastat
ale jakoby hh. víte jak mi je to všechno úplně u háje? vlastně v podstatě co bych potřebovala je víc volna nebo aspoň školu, která je od 12 odpoledne lol. nebo možná někoho kdo není idiot? lellel a poslední dobou mi třeba fakt šíleně hrabe. asi od tý doby, co jsem po škole usnula a měla jsem trip jak sviňa. vlastně si v podstatě ani nejsem jistá, jestli to byl sen. bylo to kurva děsivý a stává se mi to každej zasranej odpolední spánek. no a od tý doby jsem nějak paranoidní.
kdyby jste nevěděli, přisahám, že jsem si jistá, že láska je přechodná pičovina. lel. a kdyby jste nevěděli, tak ani zapiču nemám pocit, že bych byla vůbec v nějakým vztahu meh. asi jediný na co toho člověka občas potřebuju je pohlavní styk? xd to je normální potřeba ne? a jsem si jistá, že on mě taky na moc věcí nepotřebuje.
ani bych už nechtěla utýct daleko pryč. naučils mě bejt sama a teď naopak skoro nechci nic jinýho.
kkkkkkkkkkttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dpč
jsem se zas nachytala co? jak moc si myslím, že to mám v píči, tak moc jsem včerejší noc bulela no :d puberta? nebo cooo???? city třeba xdd piči tohle je tak random
a třeba zas čekám na to, až ho uvidím a já budu psát nějaký přihlouplý slohovky o tom jak ho miluju a píču.
hhhhhh
nechce někdo z internetového světa jít pít s normálně vypadající blondýnkou, která je po alkoholu přítulnější a otevřená všemu? taky hodně veselá a dokáže probrat celej svět hh. jsem úžasná :)
a ted píšu jen tak, protože se nudím
protože nemám komu říct kolik pokurvených myšlenek se mi v hlavě honí.
jo a on za to může
on
on
on
protože
on
ale mně to neva
já si dokážu poradit se vším
i s tím, že jsi naprostej kokot