zas a znovu - aka minulost spíš ubližuje

1. ledna 2015 v 21:31 |  diary
Jelikož se poslední dobou snad každej večer nudím, tak jsem si říkala, že bych sem mohla psát zas nějaký retardovaný články :-D Příjdu si strašně zoufale, tohle je taková nuda.
Poslední dobou mám tak zvláštní pocity, nejsou špatný, ale nejsou rozhodně správný. Strašně mi chybí pár věcí. Vlastně mě skoro vždy, jelikož prostě neumím žít přítomností. Většinu života žiju spíš v minulosti, nad budoucností přemýšlím jen když se mám ohledně něčeho rozhodnout. Teď si vzpomínám, že strašně dlouho hledám jednu fotku, je s mým bývalým nejlepším kámošem a furt se nějak nemůžu (nemůžeme???) smířit s tím, že už si prostě nerozumíme. No, "strašně dlouho", napadlo mě teď se podívat do jednoho alba a už jí mám ---> talent 8-)


Vlastně si teď říkám, že mi třeba zrovna nechybí on, ale chybí mi ty časy, protože byly vážně fajn a po nich následovaly ještě lepší. Jenže já si to vždycky uvědomím až pak.. jelikož v tu dobu žiju v tom, že časy např před půl rokem byly skvělý a teď to stojí za hovno.

Doufám, že teď mě čekají jen ty fajn časy, nenávidím vánoční prázdniny, jediná dobrá věc na nich je, že se pořádně vyspím. https://www.youtube.com/watch?v=xdVC2x70Rqg -- strašně mi tahle písnička připomíná spíš ty špatný časy, ale je skvělá. 102013.

Ohlížím se nějak za rokem 2014. Tohle byl vážně skvělý rok až na pár drobností. Jaro bylo asi zatím dosavadně moje nejlepší období za život, kdy se stalo spousty dobrých změn.


Omg, jak mě to moc chybí. Pamatuju si přesně den, kdy tahle fotka vznikla. Taková šťastná. Dala bych všechny peníze na to, abych si mohla splnit 2 přání a tohle je jedno z nich, nějaký teleport v čase, který by mě vrátil do minulosti, kdy se mi zachce. Vždy při nějaký hodině ve škole si představuju to, co se stalo, prostě si to znova přehrávám a zažívám, to je někdy i radost se těšit na tu hodinu. :-D Vím, že to není asi správné. Moc se těším na jaro. Je i takové lepší světlo na focení selfiček a všeho. Příjemný teplo a už se blíží konec školy. Vlastně jednu dobu jsem měla pocit, že se nemám na co už těšit, ale teď si uvědomuji, že na tohle se opravdu hodně těším. ^_^

Já vím, že tohle nikoho nezajímá a při nejlepším si tohle ani nikdo nebude číst, ale opravdu strašně moc se nudím a píšu svoje myšlenky. A navíc to necpu do nikoho z blízkých lidí, do kterých tohle cpu s oblibou, výýhoda, asi sem budu psát častěji. Tohle mě zabavilo aspoň na 20 min, jup jup \(×.×)/ Tak čauko poupátka a zas někdy >.<
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama