All my tears have been used up

14. ledna 2015 v 19:17 |  diary

Radši jsem se nikdy do toho hovoru neměla zapojovat. Neměla jsem s tím začínat. Jediný, co opravdu teď potřebuju, je slyšet "Já ti to říkal". Wow, děkuju, vůbec to nevím. :-) Řekněte mi ještě něco, co nevím.

Ano ano, sice existuje složka "Forgot", kde mám všechny věci, co by mi mohly nějak ublížit už přes rok, ale tak či tak, existuje stejně jako krabice a dřív či později se do ní podívám.

Chybí vám něco, co vám fakt nonstop ubližovalo a nedělalo Vám ve vašem životě dobro? Je to hloupý, ne? Je až moc. Připadám si retardovaně. Asi mi to nějak dochází až teď.
Dneska si připadám asi nejhůř za poslední dobu. Tak sama. o.o Jako kdyby mě nikdo neměl rád, ale vím, že určitě někdo má. A taky vím, že jednou.. oh, co budeš pak dělat holka? 8-) Jsem hloupá sama, neměla jsem se do toho uhnat. #imissoldgoodtimes. No vlastně, ony všechny časy byly good, když jsem jezdila pryč. Nebyla furt tady. Furt na jednom místě.

Dneska jsem si po dlouhý době koupila šňupák. První pocity byly asi jako "Oh, cítím se tak skvěle, volně, začíná se mi příjemně motat hlava". No cítila jsem se na poslední dobu o dost líp, jenže to nemělo dlouhý trvání a asi za 5 min mi bylo strašně špatně a jen jsem se motala po pokoji, škrábala se a objímala se, protože nikoho jinýho takhle obejmout už nemůžu. Proč si vždycky oblíbím lidi, co si toho vůbec neváží. Jsou snad jen 4 lidi, co si to trochu uvědomují.

Možná nepostrádám starý časy, ale starý lidi. o.o To zní chytře BI Achjo..


"What doesn't kill you
makes you wish you were dead
Got a hole in my soul
growing deeper and deeper"

Mně ta písnička připadá tak strašně "popová". Však bývali takový tvrďáci a teď jako kdyby strašně zjemnili a přizpůsobili se dnešní době. I přesto patří k mým nejoblíbenějším. o.o

Vlastně jsem o nic nepřišla, jen mi chybí starý časy. Lol, nějak nevím o co mi jde, proč se cítím tak špatně.

Čekám.. jen čekám.. celý můj život je o čekání na lepší zítřek a další den na další lepší den. Uteč daleko, musí se něco stát. Musím pryč, hned, něco změnit, někoho získat. (?????? O M G CO TO PÍŠU ZA SRAČKY!!!) Proč jediná věc, co mi opravdu zvedne náladu, je dobrá písnička? Celý ty dny teď mi připadají furt dokola. Stejný. Asi to moc vnímám. Prostě mi něco chybí. A už hodně dlouho.

Can I call you? I miss your voice more than anything. Rádoby depkařský deníček.. to si určitě všichni přejí číst, že? :-) Připadám si jako někteří lidi na twitteru, co svoje zkurvený pocity cpou všem. Nebo fotky toho, jak při šukání svýho kluka poškrábali. Gratuluju idioti, všechny nás to moc zajímá. :-) Klidně ať mu nezbyde ani vrstva kůže na zádech, ale necpěte to tam, nezajímá mě to a pravděpodobně mě to ani nikdy nezačne zajímat. Alespoň se mám čemu smát. Konečně se mi vrací můj hnusnej sarkasmus. Kvůli tomu zmrdovi mi na pár dní zmizel. Doufám, že zdechne v pekle a nějaká děvka mu udělá to samý. Při nejlepším já.

Ok ok, narovinu. Celou dobu to obcházím. Chybí mi snad úplně všechno a všichni. Až na Z. Ten mi nechybí, ten to snad ještě víc posral. Říkám si každej den, že tím, že se teď trápím, se mi šťastný dny jen střádají. Ale kdy nastanou?Tak já asi končím. Vypadá to, že se strašně trápím, ale opravdu se vůbec netrápím. Jen mě to trochu mrzí. o.o Pááčko O:-)
 


Komentáře

1 QWERTIK QWERTIK | 2. listopadu 2016 v 20:57 | Reagovat

Ahoj Frézo, mám tě rád.

2 QWERTIK QWERTIK | 2. listopadu 2016 v 21:02 | Reagovat

Teda vlastně.. ani tolik ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama